NOWOŚĆ! SYSTEM DO SZAF 2 I 3 DRZWIOWYCH SLIDUP 280 OD TERAZ DOSTĘPNY W KOLORZE CZARNYM!

O nas

MANTION POLSKA

Firma Mantion Polska jest producentem systemów okuć do drzwi przesuwnych i składanych.
Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, materiałów oraz konstrukcji systemów do drzwi przesuwnych meblowych, do przesuwnych drzwi wewnętrznych w domach, mieszkaniach, biurach i urzędach. Zaopatrujemy stolarzy i producentów mebli w okucia meblowe oraz elementy wyposażenia szaf i garderób.

Mantion Polska jest członkiem ogólnoeuropejskiej grupy MANTION – lidera w branży systemów przesuwnych. W ramach grupy firma oferuje systemy do przesuwnych i składanych drzwi przemysłowych o ciężarze do 2000 kg, do magazynów, hal produkcyjnych, garaży podziemnych, piwnic oraz drzwi przeciwpożarowych. Dla zakładów produkcyjnych i usługowych Mantion Polska dostarcza indywidualne rozwiązania systemów transportu podwieszanego oraz suwnic i żurawi.

Oferujemy rozwiązania podnoszące komfort życia i ułatwiające codzienne czynności.
Nasze produkty tworzymy z pasją i ciągle je udoskonalamy. W miarę jak na rynku pojawiają się nowe materiały i technologie opracowujemy nowe rozwiązania konstrukcyjne. Szczególny nacisk kładziemy na niezawodność i wygodę użytkowania. Stale poszerzamy i uaktualniamy naszą ofertę.
Firma, założona w 1991 roku, cieszy się dużym uznaniem, nasze produkty dzięki swojemu nowatorstwu i wysokiej jakości znalazły uznanie w oczach Klientów w Europie.

Sklep internetowy slidup.pl dostępny pod adresem www.slidup.pl prowadzony jest przez spółkę Mantion Polska Sp. z o. o. wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000022462.

Spółka Mantion Polska Sp. z o. o. posiada kapitał zakładowy w wysokości 1 004 500,00 zł.

Dane adresowe / kontaktowe:
Mantion Polska
Boruty 2A
03-769 Warszawa
NIP: 118-00-13-771

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres sklep@slidup.pl lub pod numerem telefonu: 665 102 605 (opłata wg. aktualnego cennika właściwego operatora).